• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

33ste internationale vuurwerkfestival Valencia oktober 2012.

Mascleta Ricasa 06-10-2012:

0342.JPG


0222.JPG


0314.JPG


0192.JPG


0283.JPG


0182.JPG


0262.JPG


0172.JPG
 
Mascleta Nocturna Vicente Caballer 07-10-2012:

12210.JPG


1186.JPG


1233.JPG


1253.JPG


1293.JPG


1304.JPG


1332.JPG


1343.JPG


1353.JPG


1363.JPG



ZO.... Dat zijn voorlopig even de opbouw foto's van 2 dagen La Pobla de Vallbona.
Mijn vrouw heeft nog staan experimenteren met ons fototoestel tijdens de castillo's in de bedding.
Er zitten een aantal leuke plaatjes tussen, al zeg ik het zelf. Die ga ik morgen uitzoeken en verkleinen, want ik heb nu een houten reet en vierkante ogen :smiling:
 
Laatst bewerkt:
Ik kan nog geen filmpjes op Youtube uploaden die langer zijn dan 15 minuten, maar ik wil jullie de Castillo van Europla niet onthouden, hij was erg lekker. Vandaar 2 filmpjes.


 
En ook mijn filmpjes van de show van Vicente Caballer. Helaas is er na een minuut of 5 een hoop rook die niet weg waait, maar ja beter iets dan niets. Wederom 2 filmpjes i.v.m de upload limiet van 15 minuten die ik heb :crying:


 
Jaja vanaf het balkon! Lekker een Amstel biertje erbij! Volle zon en zo'n 35 graden. Moet zeggen: het was echt een VIP uitzicht! Hier een paar knalletjes, before going wild!
 
En hier is ie dan!! Het plein! Jammer van het rook op de finale, maar heb toch best een mooie plekje gehad! De rest van de heren hebben ook super mooie beelden, hier de mijne :
 
Ik heb inmiddels de mogelijkheid gekregen om filmpjes langer dan 15 minuten te uploaden op youtube, dus heb ik de "geknipte" filmpjes van afgelopen oktober even samengevoegd. Hierbij dus de 2 castillos compleet zonder knip erin :happy:

Europlá:


Vicente Caballer:

 
heerlijke show ook van Vicente hoor en wat een finale !!! echte top dit. jammer voor hem dat er veel rook bleef hangen maar dit was echt top! ik heb genoten met kippevel dik op den armen hoor. bedankt voor de mooie beelden.
overigens vond ik beide shows het beste wat ik tot nu toe heb gezien hoor in valencia. beter als fallas. denk dat de budgetten misschien ook groter zijn voor deze shows. Hoe dan ook ik heb genoten en dank hiervoor!!!
gr. rob
 
Wow, dikke show van Europla, toffe thema's met prachtige producten en weer aardig gekke salute finale. Top!
Later die van Vicente ff checken
 
Leuk om de beelden/info van oktober 2012 te zien. Over 3 weken is het weer zo ver.
34ste internationale vuurwerkfestival Valencia oktober 2013. Ik heb er zin aan.
 
Back
Bovenaan