Tot wel 50 gram per tube

+1 Gewoon lekker 1 artikel per keer schieten en vervolgends 2stuks en dan naar het volgende item gaan, denk dat je op die manier een zeer goed beeld krijgt van wat je als consument in de straat kan verwachten en niet als er bv 10 stuks staan de knallen.
 
Ik hoop ook dat de cakes per stuk geschoten worden of per 2 uit elkaar.
Vorig jaar zag ik meerdere cakes tegelijk geschoten worden op film en kon nou niet echt de cake beoordelen.
Dit is ook de reden geweest dat ik deze cakes niet aangeschaft heb. Ik persoonlijk kan zo weinig met demo filmpjes waar er meerdere tegelijk geschoten worden en zie een product graag zoals ik hem ook zal zien in de straat.

Welke importeur was het nou vorig jaar die eerst 1 artikel schoot en daarna een hele bups? Zo bedien je als importeur zijnde de "gewone" klant en de bedrijven die je product gaan gebruiken in hun shows. Van mij mogen ze het allemaal zo doen.
 
Als je ze per stuk schiet, weet je of je hem stand-alone in kan zetten. Schieten ze hem per 3, weet je hoe je een spektakel in de straat kan krijgen. Laten ze nou net een voordeel erbij hebben als ze producten per 3 kan verkopen.

Wat ze ook doen, ik ben al blij dat ik de producten kan bewonderen. Of het nou per drie is of gewoon los.
 
Welke importeur was het nou vorig jaar die eerst 1 artikel schoot en daarna een hele bups? Zo bedien je als importeur zijnde de "gewone" klant en de bedrijven die je product gaan gebruiken in hun shows. Van mij mogen ze het allemaal zo doen.

Broekhoff en dat was perfecto!
 
@Wim ik denk dat ik met mijn onderschrift "Rubro Feel The Power" wel aardig in de buurt kom.
Ben erg benieuwd naar de nieuwe producten, als ze net zo overtuigend zijn als de "Heavy legend" serie dan staat ons en jullie nog heel wat te wachten.
 
Back
Bovenaan