Negatief Helft noorderlingen kan vuurwerk missen

goofygrunn

Registered User
DOKKUM – Ongeveer de helft van de Friezen, Groningers en Drenten ziet het wel zitten dat het afsteken van vuurwerk met oud en nieuw wordt vervangen door iets anders.
Ze zien dan het meest in een georganiseerd buurtfeest. Dat blijkt uit onderzoek van MeMo2 onder 2.500 Nederlanders in opdracht van Achmea, zo schrijft Omrop Fryslân. Uit hetzelfde onderzoek blijkt dat één op de tien Friezen vindt dat het carbidschieten niet mag ontbreken tijdens de jaarwisseling. Er is onderzocht hoe mensen staan tegenover tradities met oud en nieuw. Landelijk zegt ongeveer de helft dat dat prima is. Samen naar een vuurwerkshow kijken kan evengoed als zelf vuurwerk afsteken, vindt deze groep.

rtvnof

Zucht........
 
Achmea... Is een commercieel bedrijf dus geen neutrale uitschrijver van het onderzoek.

Daarbij; deze uitslag is al jaren hetzelfde bij alle enquêtes, schommelt altijd tussen 45/55% dus niks nieuws onder de zon.
 
Laatst bewerkt:
Ergens gelezen dat HVLV al waarschuwde voor een anti-campagne van Vuurwerkmanifest en Achmea, die vandaag zou beginnen. Benieuwd waar de Persgroep morgen mee komt. Om van de overige zogenaamde kwaliteits-doorgeefluiken maar te zwijgen. Qua timing, zo kort voor de persconferentie van Jut en Jul, zal er vast wel sprake van toeval zijn.
 
Laatst bewerkt:
Er komen de komende dagen waarschijnlijk meer van dit soort berichten voorbij.
Mede mogelijk gemaakt door Achmea en o zo objectieve pers groep... ( Braak!)
 
Laatst bewerkt:
Ach, verbazen wij ons hier nog over? Een demissionair kabinet dat regelgeving opstelt en doorvoert. Slecht voorbeeld doet slecht volgen.

Dagmea en door ;)
(Want hoe het ook zij, er zullen altijd mensen zijn die dit wel toejuichen. Of wij dat nu willen of niet.)

Kijk naar mogelijkheden en focus daar op. Werkt een stuk relaxter weet ik een jaar later uit eigen ervaring.
 
Ik blijf me verbazen over de vraag die gesteld is, en hierbij ook vrolijk ingezet word met een andere toon, dan dat die gesteld is.
En ze zetten hem ook behoorlijk neutraal in de media, met een andere toon in de rest van het stuk.

De 56% van de Nederlanders staat open voor alternatieven tijdens de jaarwisseling.

De vraag die gesteld is is waarschijnlijk ook zo neutraal mogelijk.
Staat u open voor andere tradities tijdens de jaarwisseling.

En vraag me ook stellig af of "het zelf afsteken vuurwerk" überhaupt in de mond is genomen in de omliggende vragen.
Maar open voor andere tradities daar staan we in Nederland sowieso massaal voor open (als ons de vraag gesteld word dan hé..) want we zijn zo lekker multiculti.
Nou dan stem ik voor vuurwerk bij alle belangrijke momenten zoals het in zuid europa gaat. Maar daar hebben we het natuurlijk niet over hé..
 
Denk dat ik maar op zoek ga naar een andere ziektekostenverzekeraar, een die (een deel van) mijn premie niet aan dit soort onzin besteedt.

Ik ga het doen. Heb Achmea Zilveren kruis er een mailtje over gestuurd.

Dit zijn trouwens de Achmea-merken: Zilveren Kruis, Centraal Beheer, Interpolis, FBTO, Syntrus, Woonfonds, Avero, De Friesland, Pro Life, Inshared en Hagelunie.
 
  • Like
Reactions: Z@P
Er zijn nog veel meer redenen om achmea links te laten liggen. Ze knijpen o.a. zorgverleners uit. En net als de andere grote klotetoko's menzis en de CZ groep, wordt er elke jaar meer premie gevraagd en minder zorg vergoed.
 
Back
Bovenaan