Demo Milheeze 24-11-2012

jaco

Registered User
Hoe is het met de mist gesteld? In Kruisland is het behoorlijk mistig... zal een tegenvaller zijn als het in Milheeze ook slecht zicht is.
 

dennis1973

Registered User
De frietjes waren goed te eten :) en ben blij de garden of eden live te hebben gezien ... En was weer heerlijk kruitsnuiven hehehehe
En de prof show was toch wel wer heerlijk hoor !!!
 
HD filmpje van de finale:


Volgens mij is er het e.e.a. mis gegaan met het ontsteken. Ze hadden links en rechts achter een setup, maar links achter is niks af gegaan. Een minuut of 20 na de show stonden ze de racks één voor één leeg te schieten. Afijn, was alsnog een mooie show!
 

heartworm

FPM Kalender Beheer
Medewerker
Wederom een goed georganiseerde demo van Ano waar het nog steeds drukker wordt, ondanks het mindere weer.
20.00 was het trouwens droog, dus ondanks dat de rook en residue richting publiek stond toch aardig weer.
Demo was prima per 1 pot. Om tijd te sparen met de hand en vanuit een aanhanger.
Veel tegenvallende producten en eigenlijk maar 2 die overeind bleven waaronder die blinking willows van China Red.
Na afloop konden we zien dat men veel last had gehad van het weer en tijdsdruk, want er was een lange bommetje-voor-bommetje toegift! (en da's ook best wel eens leuk eigenlijk.)
 

funkie x

Registered User
beetje laat maar bij deze de film van de finale:


volgende keer maar een statief meenemen en nog de manual focus eens goed bekijken.
 
Bovenaan