• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

DEMO Groningen

heartworm

FPM Kalender Beheer
Medewerker
Wanneer: 20-dec-2011
Plaats: Groningen
Provincie: Groningen
Locatie: Grasveldje aan de Kraanvogelstraat
Tijd: ?
Winkel: ???
Collectie: ?
Wie: Katan
Kaliber: Consumentenvuurwerk < 100 kg
Extra Info: Ontbrandingstoestemming
 
Nou breekt m'n klomp, nog een demo in Groningen? Dat zijn er al 2 tegenwoordig, bizar veel! (ja, sarcasme). Dichtstbijzijnde dealers zijn Vuurwerkkoning (GBV), maar die hebben op 28e al die andere demo, en Vuurwerkgigant (Hardix). Grote kans dus dat dit van die laatste is, zou verbaasd zijn als het een ander is omdat die behoorlijk eindje verder in de stad zitten. Leuk!
 
Interresant deze demo, weet iemand de tijden? Lijkt me fijn om nog wat kruit te snuiven, de show van Hoogkerk was namelijk gecancelled vorige week.
 
ik weet 99% zeker dat deze demo van de VuurwerkGigant (Hardix) aan de Ulgersmaweg is. Maar ook ik kan geen tijden vinden. Iemand??????

groeten Tim
 
Dit begon zonet om een uur of 17 toen ik net de wijk kwam binnencrossen op m'n fietsje. Was gewoon een consushowtje van Katan, bij een bouwlokatie. Ik vermoed dat het een kerstkadootje was aan de werknemers. Was iig even lekker kruitsnuiven, mooie goudcakes, paar Super 500 en dikke Silver Salute finale. Heb ik toch (na afgelasting Giezen en mislukking Bommen Berend) dit jaar wat vuurwerk in m'n stadje gezien :)
 
Ooh dat hoorde ik dus, toen ik vanmiddag thuis kwam! Het klonk wel weer lekker hoor! Dat vind ik ook zo mooi aan een oudejaarsavond, even tussen het stoken door uit het zolderraam de stad overkijken en her en der potten de lucht in zien gaan.....heb er weer zin aan!
 
Ik reed door de Hunze rond dat tijdstip, helaas niks gezien of gehoord, kwam ook omdat ik in de bus zat en er niet bij stil stond.
 
Back
Bovenaan