Cracker Fountain (Cracker-Fontänen)

En nog een video (van ZinKje) van één van de fonteinen uit dit assortiment:


Ik moet zeggen dat ik deze toch wel een beetje matig vind presteren! Niet echt vol en fel en ook nog eens beperkte tijdsduur..... (Tijdsduur zou nog in orde zijn als hij wel lekker fel/agressief was.)
 
Voor 3€/stuk alles behalve een miskoop. Slecht zijn ze zeker niet.

Maar haalt het kwalitatief niet bij andere fonteinen in het hogere segment.

Ik zie dit dan ook meer als tussendoor stookvoer.
 
Ik vond het heerlijk agressieve krengen. Geen hoogstaande fontein maar zeer felle crackling en behoorlijk hoog van korte duur. Vaak even tussendoor gedaan voordat het volgende blok werd aangestoken:)
 
Ik zie nu pas dat ie wel vanaf het begin al gelijk hoogte pakt. Wil deze toch graag zelf gaan meemaken!
 
Wat ik zal zei, voor die prijs ga je echt niets beters pakken.
Ook de Cukoo Cukoo was erg goed. En vergeet niet de Crackling Conic van Red Wire maar die is dan ineens wel €12,95 per stuk.
 
of de drie 250gr vulkanen van GBV voor €15. Het is erg opvallend welke kwaliteit Fünke voor welke lage prijs tevoorschijn weet te toveren. Hard duimen dat er dit jaar veel meer klein én groot Fünke NL beschikbaar komt! En anders haal ik het wel elders :p Ik ben toch nog altijd gek (en mss het meest gek zelfs) op klein kunstvuurwerk en Fünke brengt tot nieuwe hoogten, gedeelde liefde blijkbaar :)
 
Voor 12,95 per 5 echt de een van de beste fonteinen die ik gehad heb de afgelopen jaren. Ook al deed 1 bij mij echt niet zijn best, de andere 4 maakte het meer dan goed.
 
Ik had er nog 3 liggen en heb er stevig van genoten afgelopen jaarwisseling. Ze hebben een jaar goed kunnen drogen en dat was te merken. Snoeiharde crackling en ze kwamen behoorlijk hoog. Echt top dingen!
 
Back
Bovenaan