Aanbieding Silver Salute ( Kuiper: Koekange ) Geen reclame!

Dit moet ook gezien worden als een tip! ik vind 16,95 voor een silver salute aanzienlijk goedkoper dan 22 euro. Mensen die uit deze regio komen die hebben er zeker wel wat aan! Bedankt voor de tip
 
Ik woon er echt heel dichtbij, hoogstens 10 KM oid.
Ik haal er altijd m'n carbid, en Kuiper staat er om bekend redelijk goedkoop te zijn over het algemeen.
 
In Apeldoorn hebben we Meijerink (Wolff dealer) http://www.vuurwerkmeijerink.nl/ waar doorgaans ook onder de adviesprijzen wordt verkocht. Morgen komt de site online... het leuke is dat bij dit soort winkels iedereen profiteert van leuke kortingen en niet alleen de freaks met een groot budget.
 
De Wolff dealer hier in Haarlem vraagt €24,95!!! Uit protest koop ik er dit jaar helemaal noppes. Ze gaan gewoon 10% boven de adviesverkoopprijzen zitten. Zielig en Wolff zou daar toch eens wat aan moeten doen. Kijk maar eens voor de grap: http://www.enornvuurwerk.nl
 
Dank u vriendelijk, de koffie was nog niet effectief denk ik.......

Dat is inderdaad wel veel ja. Normaal haal ik daar wel is wat maar met deze prijzen is het echt schandalig.
Lijkt het zo of is alles in de randstad duurder dan al die gehuchten in het oosten en zuiden van het land?
 
Dat is inderdaad wel veel ja. Normaal haal ik daar wel is wat maar met deze prijzen is het echt schandalig.
Lijkt het zo of is alles in de randstad duurder dan al die gehuchten in het oosten en zuiden van het land?

Ik haal nu mijn Wolff (en Zena, Marijn, Bonfire, etc) spullen bij Schiemann (goedkopervuurwerk.nl) in Lopik, krijg je ook nog eens 30% korting en bakkie (niet om reclame te maken, maar als Hollander ben ik niet van de weggeef). Is een stukje rijden, maar de moeite meer dan waard.
 
Ja natuurlijk de echte freak rijd het hele land door! Zelf eerst naar Zeeland (steenbergen) en de volgende dag naar Maarssen, utrecht (vechtweelde)

Lokaal ga ik altijd even voor klein prul de laatste dag. Maar valt wel heel erg op de prijzen in de Enorm folder. Zit bijna op elk cake product meer dan een euro verschil in.
 
ja de meterprijs in de randstad is vele malen duurder!!! (je moet toch een argument hebben)
Wat nu even door mijn gedachten schiet ,is iedere gemeente vrij om de prijs te bepalen voor het
afgeven van vergunningen zowel voor verkoopdagen als evenementen?
 
Back
Bovenaan