• Freakpyromaniacs Copyrights

    -Nederlands De auteursrechten van teksten (exclusief door bezoekers geposte teksten op het forum) en beeld- en/of filmmateriaal (exclusief door derden ingezonden beeld- en/of filmmateriaal) op deze website liggen bij Freakpyromaniacs. Niets uit deze website mag worden verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt via internet, fotokopie of op welke andere wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Freakpyromaniacs.

    -English The copyright of all texts (excluding texts from visitors on the forums) and (motion) pictures (excluding those provided to Freakpyromaniacs by third parties) lies with Freakpyromaniacs. No part of this website may be reproduced transmitted or utilized in any form or by any means, internet, photocopying or otherwise without written permission of Freakpyromaniacs.

China 2015 - FPM Crew on Tour - DagBoek

Nog maar een weekje mannen en dan zitten jullie in China!!
Het begint op te schieten nu.

Klopt Fred! We zijn al aan het aftellen.
Zoals je hebt kunnen lezen in de eerste post hebben we al vuurwerk besteld. Helaas na een aantal keer mailen nog geen bevestiging gekregen. Hopelijk vergeten ze ons niet want ik begin nu toch wel een beetje kruitstress te krijgen.
 
geinig, ik ga het wel even in de gaten houden, me broer zit er ook voor 3,5 week. Die had me al het 1 en ander toegestuurd kwa filmpjes, toch wel gaaf dat je daar gewoon shells kan kopen.
 
Mannen, nog maar een paar dagen. Ik wens jullie een goede reis naar China en heel erg veel plezier met zijn allen daar.
We volgen jullie met grote belangstelling!!
 
Yes! Maandag om 17.15 vliegen wij via Shanghai naar Nanning. De eerste vlucht duurt 10 uur en 20 minuten. Dezelfde vlucht terug duurt 12uur lang [emoji26][emoji26].

We landen in Nanning om 15.35uur plaatselijke tijd. Dan is het hier 9.30uur. Vanaf dat moment gaan we knallen :)

We houden jullie op de hoogte!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Al reactie gehad van de tjinezen? (op je bestelling?)

Ja! Gisteren. En ineens was alles anders. Ik moest het vuurwerk nu ver van de oorspronkelijk plaats ophalen en vooruit betalen.
Vooruit betalen is niet zo een probleem maar de ervaring leert dat wanneer je geld naar China stuurt het 7 tot 10 dagen duurt voordat hun het op de rekening hebben staan. En dat is dus iets te lang want wij zijn de 22ste alweer onderweg naar huis. Dus ik heb de bestelling geannuleerd.

Maar geen worries! Er staan op dit moment bij ons hotel in de buurt 76 verkooptenten dus we kunnen met een gerust hart naar China vertrekken.
 
Maar geen worries! Er staan op dit moment bij ons hotel in de buurt 76 verkooptenten dus we kunnen met een gerust hart naar China vertrekken.

Volgen er ook weer foto's / films van het bezoeken van deze tenten? Naast het vuurwerk zelf geniet ik ook altijd van de voorpret / afhaal foto's en video's!

In ieder geval veel plezier, maar dat gaat wel lukken geloof ik zo. wat daar gaat gebeuren maakt die anderhalf uur langer terugvliegen vast wel goed. Het is niet dat je niks te kijken hebt in het vliegtuig ;)
 
Volgen er ook weer foto's / films van het bezoeken van deze tenten? Naast het vuurwerk zelf geniet ik ook altijd van de voorpret / afhaal foto's en video's!

In ieder geval veel plezier, maar dat gaat wel lukken geloof ik zo. wat daar gaat gebeuren maakt die anderhalf uur langer terugvliegen vast wel goed. Het is niet dat je niks te kijken hebt in het vliegtuig ;)

Uiteraard zijn we weer helemaal bepakt met cameras etc. Dus we gaan weer zoveel als mogelijk filmen.
Maaaaar we gaan ook genieten dus het is ook weleens fijn om de cameras opzij te gooien.
 
10649782_395517053959799_2013512164769045714_n.jpg
 
Back
Bovenaan