Re: F.lli Pannella (Evening Show) - 24/04/2007
|
|
Het bedrijf Pannella wordt bij ons steeds bekender en ook dit bedrijf zie je vooruit gaan.
Het begin is al heerlijk. Een mooi fluit salvo waarna het geweld los barst. Ik vind de fluiters erg mooi om te horen.
De eerste grote meerslag bommen zijn echt van ongekende kwaliteit. Zeer mooie kleuren en een waanzinnige timing.
Rond de 2de minuut zie je mooi shells met draaiende silver staarten met salute als finale, deze zijn erg mooi en
ik kan me niet herinneren dat ik ze eerder in Italie gezien hebt. In het midden van de show zie je ook
mooi silver kamuro bommen. Helaas zijn ze niet helemaal van goede forum maar ik vindt het een pracht effect.
En even later kom je meerslag bommen tegen met gouden watervallen. De effecten zijn niet groot maar het is mooi om er zoveel tegelijk te zien.
Er wordt ook heerlijk naar de finale toegewerkt helaas zijn niet alle effecten even goed omdat er een aantal sterren niet ontbranden maar het blijft
mooi om te zien.
En ook bij deze show wordt de finale op 3 plekken geschoten waardoor het allemaal wat heftiger overkomt.
Voorheen hebben wij het meegemaakt dat de finale op 1 plek werd geschoten waardoor er geen breedte in de show zat maar dit
wat ze nu doen ziet er stukken beter uit. Ik vind de finale mooi gecombineer , silver kamuros met groene cometen inclusief salutes.
Jammer van de rook op een gegeven moment.
|