Voor zover we onze planning al klaar hadden voor onze vakantie stond Düsseldorf kermis op 20/07/2007 ook weer op onze kalender. Deze was voorgaande jaren zeer goed bevallen. De vooruitzichten betreft het weer zag er niet echt hoopvol uit, maar naar de berichten goed in de gaten te hebben gehouden, hebben we onze spullen ingeladen en zijn we naar onze oosterburen gereden. Hoe meer we in de buurt kwamen van Düsseldorf hoe meer de zon ging schijnen. Eénmaal aangekomen zijn we naar de schietlocatie gelopen. Omdat we wat later op de dag aan waren gekomen hoopte we dat we nog wat foto’s mochten maken van de opbouw. Al snel zagen we er de security rondlopen en hebben gevraagd of ze voor ons aan Nico Events wilden gaan vragen of wij nog wat foto's mochten nemen van de opbouw, we konden direct meelopen en we werden door het team van Nico-Lunig met open armen ontvangen, hiervoor onze dank.
De kleinere kalibers (nou ja klein tm 6inch ) en blokken waren voor zover al klaar en aangesloten. Maar toen ook daar een heftige regenbui overkwam werd ons gezegd dat ze na die bui de grote kalibers gingen plaatsen en we van harte welkom waren om dat ook vast te leggen. Zo gezegd zo gedaan. Hiernaar zijn we nog ff lekker naar de kermis geweest om wat te eten, want dat kan daar als de beste. Je hebt daar namelijk: eten, eten, drinken, drinken, attractie enz, dus dat zit wel goed. Na wat reibekuchen en churro's gegeten te hebben zijn we ons plekje weer gaan opzoeken op de Rheinkniebrücke.
De show werd van twee zijden geschoten, het kleinere t/m 6inch aan de kermis kant en de grote 7 t/m 12inch aan de andere kant van de brug, eigenlijk jammer want je blijft aan het draaien maar ok je wilt het tenslotte ook voelen, en je ziet op sommige foto's de verlichting van de brug erbij. De grote kalibers bestonden uit shells afkomstig van Parente in de hoeveelheden: 3x 12inch, 2x 10inch, 3x 8inch cylinders en een stuk of 5x 7inch. De show begon met enkele mooie pistil shells en multi colours. Er zat veel afwisseling in zo ook zagen we ring-, planeetbommen en hebben we apestaartjes gezien. De falling leaves zie je ook steeds vaker verschijnen in een show. Crackling, Grozette en Salutes kwamen ook voorbij, en een final met van alles wat en als afsluiting een mooie 12inch. Kort en krachtig samengevat zoals we gewend zijn van de Oosterburen was ook dit weer n “Super Geileshow”
We hebben er weer enorm van genoten!! Kijk naar de film en geniet mee!