Fallas de Valencia:  Sinds kort hebben we een mooie info sectie over dit grootse festival. Hierin lees je alles wat je nodig hebt om niet te verdwalen in de doolhof van de vele aspecten die dit festival rijk is.
 
Hoe werkt het ? Is een informatief gedeelte op Freakpyromaniacs waar kort en bondig word uitgelegd hoe bepaalde effecten tot stand worden gebracht. We gaan niet te diep op de materie in maar het is wel leuk om te lezen.
 
Freakpyromaniacs You Tube: Sinds 2006 zijn onze films ook te vinden op You Tube . Zo blijven de films tot in de eeuwigheid beschikbaar en kan iedereen makkelijk en snel een filmpje opzoeken en bekijken!
 
FPSS slide image

Nuits de Feu 2008

The biggest pyromusical competition of Europe!
See here all 9 shows!

FPSS slide image

Fallas de Valencia 2008

The biggest Fireworks festival of Europe.
75 Movies and 1100 photos online!

FPSS slide image

Ninots van Fallas 2008

De eerste foto's van de ninots die op 15 Maart bij de Falla poppen worden gevoegd! De foto's zijn op de Ninot Expocicion in Valencia!

FPSS slide image

Chinees nieuwjaar 2008

Foto's gemaakt tijdens de Chinees nieuwjaar viering in Den Haag!

FPSS slide image

Ball De Diables De L´Arboç

Mooie fotos inclusief hele oude van dit Duivels team uit Spanje

FPSS slide image

New Years Eve 2007/2008

Heel veel waanzinnige oud en nieuw films van de viering 2006/2007

FPSS slide image

San Trifone 2007

Autentiek Italiaans vuurwerk in San Trifone (Adelfia) afgelopen November. Hier zijn uiteraard de grote cilinder shells afgestoken die soms wel 2 meter lang zijn.

FPSS slide image

Sueca 2007

Een fantastische Pyromusical geschoten door Ricardo Caballer in Sueca (Valencia)!

FPSS slide image

Elche 2007

Duizenden knalpijlen en tientallen 12inch kamuro bommen tijdens een 45 minuten durende vuurwerkshow. Zie een film van 20 minuten bij ons de Freakpyromaniacs!

FPSS slide image

Finestrat 2007

Een zeer harde en waanzinnige avond lucht mascleta in Finestrat (Benidorm) geschoten door Zamorano Caballer!

FPSS slide image

Fallas de Valencia 2007

Het grootste vuurwerk festival ter wereld gecoverd door Freakpyromaniacs.com.

FPSS slide image

San Severo 2007

Nog nooit een Italiaanse batteria gezien uit San Severo ? Wij hebben het online!

Newsflash

Fallas-Valencia.Tv
Sinds Maart 2007 hebben wij er een website bij. Deze website staat in het teken van het grote festival Fallas de Valencia. Afgelopen 2 weken zijn wij druk bezig geweest met het vernieuwen van deze site en nu is hij zo goed als af. Op dit moment is hij alleen nog in de Spaanse taal maar we willen hem eind Februari ook in het Engels en Nederlands presenteren.
Lees meer...
 
Fallas de Valencia Mascleta dag 1 PDF Afdrukken E-mail
(3 votes)
Geschreven door Javiktala   
Sunday 02 March 2008
Image We hebben de dag van 1 Maart bereikt wat wilt zeggen dat we ons klaar konden gaan maken voor de eerste mascleta. Pirotecnia Peñarojja was degene die ook dit jaar weer de aftrap mocht nemen. Het was een fantastische dag met een blauw strakke hemel met 22 graden maar dat zorgde er ook voor dat het stadhuisplein vol stond met mensen. Het was zeer druk deze dag van de eerste mascleta.

Pirotecnia Peñarojja heeft een klassieke mascleta gebouwd waar ze beginnen met een traca die aangesloten was op het eerste gedeelte van de lucht effecten. Deze bestonden uit thunders, rook en crackling effecten. De diverse kleuren rook was speciaal gekozen omdat deze de kleuren van de Senyera bevatten (Geel, rood en blauw). Na dit eerste gedeelte zat er een fout in de mascleta (de enige) er was namelijk een moment van stilte waarschijnlijk een fout in de software of electronische onstekers. Het tweede gedeelte werd toen met de hand aangestoken en die bestond uit fluiters, mines met thunders en salute bommen. De 3rde sectie bestond uit dezelfde effecten maar met meervan deze producten tergelijkertijd.

Hierna begon de mascleta op de grond te branden. Deze had een zeer goed rytme door de grote en kleine knallers die werden bijgestaan door fluiters, knallers en salutes. Naar het einde toe werd er een digital sequence ingezet met mines en knallers die netjes in een rondje over het plein begonnen te lopen. Op dit moment begin het ook echt los te gaan op de grond, steeds meer knallers vinden hun eindbestemming. Hier bij begon de terremoto te lopen waarna de bombardeo earo flink tekeer gaat met heel veel kleine thunders (uitbarsting) opgevold door hun grote broers de salutes. Dit word opgevolgd door mines die met hoog tempo worden geschoten om te eindigen in het laatste schot van salutes.

De film kan je hier downloaden: Dag 1 Mascleta - Pirotecnia Peñarroja
 
< Vorige   Volgende >

Random Freakpyromaniacs Film

 

Random Freakpyromaniacs Film

 

Bezoekers

We hebben 4 gasten online

FPM Forum Poll

Wie is jou winnaar van NDF 2008?

Aankomende shows

2008-07-06 * Meulebeke (B)
2008-07-06 * ALBORAYA (Es)
2008-07-07 PICANYA (Es)
2008-07-08 Moergestel
2008-07-08 Zevenaar
2008-07-08 Zevenaar
2008-07-09 Picanya (Es)
2008-07-10 ALBORAYA (Es)
2008-07-11 Kortrijk (B)
2008-07-11 Utrecht
2008-07-11 Den Helder
2008-07-12 Eppegem (B)
2008-07-12 Stellendam
2008-07-12 Steendam

Calendar