Op 27/07/2007 zijn we naar Bonn gereden voor de jaarlijks terugkerende Bierbörse. We hadden van vorig jaar de verhalen gehoord dat deze show super moest zijn maar dan niet zo’n gekkenhuis qua mensen drukte als met R.I.F. En inderdaad we kwamen rond 18.00 uur aan en er was nog parkeerplaats genoeg. We zijn naar het Rheinauerpark gegaan waar we eerst naar de schietplek zijn gelopen. Het was daar te veel afgezet met lint om er zo effe onderdoor te lopen, en van Weco zag niemand ons, dus hebben we van afstand beetje gekeken wat er op stond opgesteld.
Er stond voldoende opgebouwd. Verder naar achter op de plaats zag je de grote calibers staan waar we tussen twijfelen of het allemaal 8inch was, of dat er ook ‘n enkele 10 inch bij stond.
Om 22.00 uur kon je nog het groen van t gras nog zien, om 22.15 uur kwam de mensenmassa van de Bierbörse aflopen om naar het vuurwerk te kijken. Het was een leuke show geschoten op muziek met veel mooie effecten erin. Veel candles en mines gebruikt, maar dat zie je vaker bij dit type show. Soms wel wat veel rood en groen maar ze hebben er mooi mee gespeeld. Op de 12:14 uur zie je een stutata en bij de 14:08 uur zie je een goed ge-timed stuk. Vanaf de 16:42 uur zie je weer een statata en een paar mooie meerslagen. Het enigste wat jammer was dat de climax van de finale een beetje wegbleef, deze was eigenlijk wat te rustig vergeleken wat je normaal gewend bent bij 'n show van Weco.