Wij hosten jou Fallas materiaal! Omdat er heel veel mensen tijdens dit festival filmen en de films nergens anders kwijt kunnen dan op Youtube bieden wij aan om jou Fallas films te hosten. Voor meer informatie check deze thread !
 
Hoe werkt het ? Is een informatief gedeelte op Freakpyromaniacs waar kort en bondig word uitgelegd hoe bepaalde effecten tot stand worden gebracht. We gaan niet te diep op de materie in maar het is wel leuk om te lezen.
 
Freakpyromaniacs You Tube: Sinds 2006 zijn onze films ook te vinden op You Tube . Zo blijven de films tot in de eeuwigheid beschikbaar en kan iedereen makkelijk en snel een filmpje opzoeken en bekijken!
 
FPSS slide image

Ninots van Fallas 2008

De eerste foto's van de ninots die op 15 Maart bij de Falla poppen worden gevoegd! De foto's zijn op de Ninot Expocicion in Valencia!

FPSS slide image

Chinees nieuwjaar 2008

Foto's gemaakt tijdens de Chinees nieuwjaar viering in Den Haag!

FPSS slide image

Ball De Diables De L´Arboç

Mooie fotos inclusief hele oude van dit Duivels team uit Spanje

FPSS slide image

New Years Eve 2007/2008

Heel veel waanzinnige oud en nieuw films van de viering 2006/2007

FPSS slide image

San Trifone 2007

Autentiek Italiaans vuurwerk in San Trifone (Adelfia) afgelopen November. Hier zijn uiteraard de grote cilinder shells afgestoken die soms wel 2 meter lang zijn.

FPSS slide image

Sueca 2007

Een fantastische Pyromusical geschoten door Ricardo Caballer in Sueca (Valencia)!

FPSS slide image

Elche 2007

Duizenden knalpijlen en tientallen 12inch kamuro bommen tijdens een 45 minuten durende vuurwerkshow. Zie een film van 20 minuten bij ons de Freakpyromaniacs!

FPSS slide image

Finestrat 2007

Een zeer harde en waanzinnige avond lucht mascleta in Finestrat (Benidorm) geschoten door Zamorano Caballer!

FPSS slide image

Fallas de Valencia 2007

Het grootste vuurwerk festival ter wereld gecoverd door Freakpyromaniacs.com.

FPSS slide image

San Severo 2007

Nog nooit een Italiaanse batteria gezien uit San Severo ? Wij hebben het online!

Newsflash

Fallas-Valencia.Tv
Sinds Maart 2007 hebben wij er een website bij. Deze website staat in het teken van het grote festival Fallas de Valencia. Afgelopen 2 weken zijn wij druk bezig geweest met het vernieuwen van deze site en nu is hij zo goed als af. Op dit moment is hij alleen nog in de Spaanse taal maar we willen hem eind Februari ook in het Engels en Nederlands presenteren.
Lees meer...
 
Hengevelde 2007 by Dream Fireworks PDF Afdrukken E-mail
Sunday 16 September 2007

ImageOp zaterdag 15 september heb ik een bezoek gebracht aan de vuurwerkshow in Hengevelde waar Dream Fireworks een show schoot. Om 20:30 uur ben in vertrokken vanuit huis om vervolgens rond 21:00 uur aan te komen in Hengevelde. Eenmaal daar aangekomen was het nogal onduidelijk waar de show stond opgesteld. Ik was alleen voorzien van een straatnaam en deze hele straat heb ik gehad maar nergens een teken van vuurwerk. Uiteindelijk heb ik maar contact opgenomen met Dream Fireworks om te vragen waar ze zich verstopt hadden. Het bleek dus ergens helemaal achteraf te zijn naast een boerderij een eind vanuit de weg te zien. Naast deze boerderij stond al het vuurwerk opgesteld en heb daar ergens in de buurt een plek opgezocht om te gaan staan met de camera. Hiervoor moest ik eerst over en onder wat prikkeldraad door en had toen een perfecte plek gevonden.

 

Lees meer...
 
Mascleta Gorreguda Godella 2007 by Ricardo Caballer PDF Afdrukken E-mail
Saturday 15 September 2007

Image Op 19 Augustus heb ik voor het eerst een mascleta gorreguda meegemaakt. Een Mascleta gorreguda is een mascleta waarin je mee mag lopen als je hem wilt volgen,. En dan heb ik het niet over ernaast lopen maar er midden in en dus onder de dikke knallers en tracas. De opbouw zag er al indrukwekkend uit want dit was een heerlijke grote mascleta met een lange terromoto, veel knallers op digitaal, 75mm salutes, 50mm candles, diverse Lidu cakes en een begin tracas van zo een 3 a 400 meter die hoog in de straten was opgehangen met daaraan diverse grote knallers.

Lees meer...
 
Rotterdamse Havendagen 2007 PDF Afdrukken E-mail
Friday 14 September 2007

Image Op zaterdag 8 september werd in Rotterdam de Wereldhavendagen gehouden, hierbij werden demonstraties gegeven, optreden van diverse artiesten en natuurlijk als afsluiting vuurwerk. Xena vuurwerk heeft deze show geschoten.
Ik had al van Tony een plek doorgekregen waar ik het beste kon staan, dat had ik al snel gevonden en had me statief voor me fotocamera ook alvast neergezet. Op de plek waar ik stond was het erg rustig en vlak voor de show stond er nog niemand.

Lees meer...
 
Dordt monumentaal 2007 PDF Afdrukken E-mail
Thursday 13 September 2007

ImageVrijdag 7 september ben ik samen met de crew en een aantal andere freaks naar de show van Dreamfireworks in Dordrecht geweest. Hoe dichter bij Dordt hoe rotter het wordt geldt in ieder geval niet voor de vuurwerk intensiteit in Dordrecht. Drie keer per jaar is er professioneel vuurwerk. Al hoorde ik van de plaatselijke toeschouwers dat er te weinig publiciteit voor dit vuurwerk is gemaakt. De locatie is een leuke. Op de kruising van drie waterwegen (Oude maas, de noord en de merwede) werd het vuurwerk geschoten. Al zoekende naar de plek waar de andere freaks stonden kwamen Joosti en ik veel vissers tegen die speciaal voor het vuurwerk hier hun stek gekozen hadden. Na een flinke zoektocht zagen we dan eindelijk één filmcamera en twee fotocamera’s.

Lees meer...
 
Finestrat 2007 Mascleta Nocturna PDF Afdrukken E-mail
Sunday 09 September 2007

ImageOp elk moment van de dag van de maanden Juni tm Oktober is er wel vuurwerk te vinden in de provincie Valencia. Gelukkig voor mijn valt Benidorm ook in deze provincie waardoor ik 5 vuurwerk heb kunnen zien in 2 weken. De eenalaatste dag van mijn vakantie zijn we naar Finestrat gereden. Dat ligt op nog geen 10 minuten van Benidorm tegen een berg aan. Hier gingen de mannen van Antonio Caballer een mascleta schieten.

Lees meer...
 
Elche "Nit de la Alba" 2007 PDF Afdrukken E-mail
Thursday 06 September 2007

Image Ik maak de laatste 2 jaar een hoop gekke dingen mee in het vuurwerk. Vorige maand nog de Corda in Beniparell en dan denk je dat het eigenlijk niet gekke kan. Maar wederom ben ik in Spanje verrast. Ik weet dat grote festivals hebben waar veel vuurpijlen worden afgestoken, iedereen kent onderhand zo de filmpjes wel. Maar toen ik aankwam in Elche een stad voorbij Alicante dacht ik echt HOLY SHIT. Dit waren niet de grote vuurpijlen die wij gewend zijn te zien in de filmpjes, maar wel duizenden Treuno pijlen die we kennen uit de winkels in Valencia.

Lees meer...
 
Wolff Vuurwerk Produkt Demostratie 2007 PDF Afdrukken E-mail
Wednesday 05 September 2007

Image Maandag 3 September zijn we langs Wolff geweest voor een besloten dealeravond. Eenmaal aangekomen zag het er allemaal goed geregeld uit. Om een aantal mooie foto's en productfilms te maken moesten we een stukje omlopen om vanuit een weiland alles vast te leggen. Omdat we al wisten dat er nieuwe cakes geintroduceerd werden, waren we erg benieuwd.

Toen de demo begon hadden we gelijk al in de gaten dat het bijna allemaal kwaliteits vuurwerk was. Er zaten slechts enkele matige cakes bij en het viel ons ook op dat er veel crackling in verwerkt was. Alleen het waren allemaal verschillende soorten crackling, waarvan sommige behoorlijk hard knetterde. Een aantal toppers die we daar gezien hebben zijn de Panter met mooie goude volle boeketten, New York met grote volle boeketten en de Jumbo98 met erg gave en aparte effecten.

Lees meer...
 
<< Begin < Vorige 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Volgende > Einde >>

Resultaten 323 - 329 van 357

Random Freakpyromaniacs Film

 

Random Freakpyromaniacs Film